< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Имате прашање?Јавете ни се на: +86 13918492477

За нас

https://www.rsbmbucket.com/loader-attachments/

Добредојдовте во RANSUN

Ransun Bucket е водечки производител и трговец на додатоци за багери и натоварувачи.Имаме повеќе од 15 години искуство во производство, продажба и сервисирање на делови за градежни машини.Нашите производи добро се продаваат во Европа, Блискиот Исток, Африка, Југоисточна Азија и Америка.

Нудиме целосен опсег на корпи за машини од 0,01m3 до 12m3 во капацитет на корпа за голем избор на апликации.Апликациите вклучуваат лесна и општа градба, изградба на патишта и шини, како и вадење камен и рударска индустрија. Ние ги произведуваме сите марки корпи од висококвалитетен челик или други материјали.Можеме да понудиме корпи од брендот KOMATSU, CATERPILLAR, HYUNDAI, SUMITOMO, DAEWOO, KOBELCO, VOLVO, KATO и KUBOTA. Покрај стандардните корпи, карпестите корпи и тешките корпи, нудиме и корпи за специјална намена, како што се корпи за навалување, хидра Кофи со скелет, корпи за чистење, корпи за фаќање, гребло, кофа за лопата, рипер, корпи за натоварувач со кофа со рипер и други додатоци за вашиот багер…