< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Имате прашање?Јавете ни се на: +86 13918492477

OEM&ODM

RSBM обезбедува OEM/ODM за вас

20-годишното професионално искуство во производството на мултифункционални додатоци е цврста основа за RSBM да ви обезбеди приспособени услуги.

„Скратете го времето на дизајнирање, обезбедете најисплатливи производи, професионална техничка поддршка и услуга по продажбата“ е нашата цел на услугата.

Откако ќе ги потврдиме вашите потреби за прилагодување, нашиот дизајнерски тим ќе користи години индустриска технологија за брзо производство на решенија за клиентите да ги изберат;за време на производството на опрема, ние ќе го контролираме процесот на производство на опрема и технологијата во реално време за да ја минимизираме толеранцијата на грешки.Без разлика, дизајн на комуникација, склопување и проверка, ние можеме да им обезбедиме на нашите клиенти најпрофесионална услуга со најригорозен став, овозможувајќи ви да уживате во вистинското „приватно прилагодување“.