<img height = "1" width = "1" style = "display: no" src = "https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Имате прашање? Јавете ни се: +86 13918492477

ПРОИЗВОДИПРОИЗВОДИ

Апликација

Апликација

за насза нас

Добредојдовте во РАНСУН

Ransun Bucket е водечки производител и трговец на додатоци за багери и натоварувачи. Имаме повеќе од 15 години искуство во производство, продажба и сервис на делови од градежни машини. Нашите производи продаваат добро во Европа, Блискиот исток, Африка, Југоисточна Азија и Америка.

Ние нудиме целосен опсег на кофи за машини од 0,01м3 до 12м3 во капацитет на кофа за голема разновидност на апликации. Апликациите вклучуваат лесна и општа градба, изградба на патишта и шини, како и каменолом и рударска индустрија.Ние ги произведуваме сите корпи за брендови со висококвалитетен челик или други материјали. Можеме да понудиме кофи за брендови KOMATSU, CATERPILLAR, HYUNDAI, SUMITOMO, DAEWOO, KOBELCO, VOLVO, KATO и KUBOTA.Покрај стандардните кофи, Роки кофи и Тешки кофи, ние исто така нудиме и кофи за специјална намена, како што се корби за наклон, хидраулични корпи за палци, кофи за скелети, кофи за чистење, кофи за грабање, гребло, кофа за лопатки, рипер, кофи за натоварувач на кофи за рипери и други додатоци за вашиот багер

нашата услуганашата услуга

 • __

  __

  24 часа Интернет услуга

 • __

  __

  Фабрика за машини

 • __

  __

  Гаранција од 12 месеци