< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Имате прашање?Јавете ни се на: +86 13918492477

Тешка рок кофа

  • Тешка рок кофа

    Тешка рок кофа

    Тешка карпеста корпа, како најсилна од четири основни корпи, е со обвивки за потпетици и топчиња отпорни на абење за најдобра заштита.Применета големина: корпите за багери RSBM се приспособени да одговараат на вашата машина од 0,1 т-120 т.Имаме голем избор на корпи за багери за популарни брендови како што се CATERPILLAR, HITACHI, HYUNDAI, KOBELCO, CASE, DOOSAN, KOMATSU, KUBOTA, John Deere, LIEBHERR, SAMSUNG, VOLVO, YUCHAI, SANY, LIUGOODOBW и многу други, J. .Карактеристика: Со поголемо абење-...