< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni një pyetje?Na telefononi: +86 13918492477

Kovë me gurë të rëndë

  • Kovë me gurë të rëndë

    Kovë me gurë të rëndë

    Kova me gurë të rëndë, si më e forta në katër kova bazë, është me qefin me thembra dhe topa rezistente ndaj konsumit për mbrojtjen më të mirë.Madhësia e aplikuar: Kovat e ekskavatorit RSBM janë përshtatur për t'iu përshtatur makinës tuaj nga 0.1t-120t.Kemi një përzgjedhje të madhe kova ekskavatorësh për markat e njohura si CATERPILLAR, HITACHI, HYUNDAI, KOBELCO, CASE, DOOSAN, KOMATSU, KUBOTA, John Deere, LIEBHERR, SAMSUNG, VOLVO, YUCHAI, SANY, LIUGOONG, J. .Karakteristikë: Me konsum më të madh-...