< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni një pyetje?Na telefononi: +86 13918492477

Rreth Nesh

https://www.rsbmbucket.com/loader-attachments/

Mirë se vini në RANSUN

Ransun Bucket është një prodhues dhe tregtar kryesor i aksesorëve të ekskavatorëve dhe ngarkuesve.Ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë në prodhimin, shitjen dhe shërbimin e pjesëve të makinave të ndërtimit.Produktet tona shiten mirë në Evropë, Lindjen e Mesme, Afrikë, Azinë Juglindore dhe Amerikë.

Ne ofrojmë një gamë të plotë kovash për makineri nga 0,01m3 deri në 12m3 në kapacitet kovë për një shumëllojshmëri të madhe aplikimesh.Aplikimet përfshijnë ndërtimin e lehtë dhe të përgjithshëm, ndërtimin e rrugëve dhe hekurudhave, si dhe industrinë e guroreve dhe minierave. Ne prodhojmë të gjitha kovat e markave nga çeliku me cilësi të lartë ose materiale të tjera.Ne mund të ofrojmë kova të markave KOMATSU, CATERPILLAR, HYUNDAI, SUMITOMO, DAEWOO, KOBELCO, VOLVO, KATO dhe KUBOTA. Përveç kovave standarde, kovave Rocky dhe kovave të rënda, ne ofrojmë edhe kova për qëllime të veçanta, si kova të pjerrëta, hidrauko. Kova me skelet, Kova pastrimi, kova kapëse, grabujë, kovë me lopatë, riparues, kova ngarkuese të kovës me riper dhe pajisje të tjera për ekskavatorin tuaj…