< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni një pyetje?Na telefononi: +86 13918492477

Grapple

 • Manuali i ekskavatorit Grapple

  Manuali i ekskavatorit Grapple

  Grapple është një pajisje ngritëse që varet nga hapja dhe mbyllja e nofullës, zvarritja dhe shkarkimi i materialit me shumicë.Ndahet në një kapëse mekanike dhe hidraulike.Kapaku i drurit të ekskavatorit ka dy nofulla, anën e majtë dhe të djathtë, dy deri në pesë kthetra ose edhe më shumë, duke punuar në të dy anët e hapjes dhe duke u mbyllur për të kapur materialin, në formë si dy pirunë, siç quhet "Mbërthyes i ekskavatorit të pirunit".“Është një pajisje me nofull për kapjen dhe ngritjen e objekteve nga toka.E pershtatur ne te gjitha modat e ekskavatoreve...
 • Renditja Grab

  Renditja Grab

  Karakteristikat kryesore: 1) Përdorimi i çelikut të pllakave mangani Q345, forcë e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit.2) Kunja është bërë prej çeliku të aliazhit 42CrMo, me kalim vaji me prapanicë, forcë të lartë dhe rezistencë të mirë.3) Motor rrotullues i ardhur nga Zvicra.4) Cilindri i vajit miraton tubin honing, vulën e vajit të importuar HALLITE, ciklin e shkurtër të punës dhe jetëgjatësinë.Aplikimi: Të gjitha llojet e operacioneve të ngarkimit dhe shkarkimit ose trajtimit të materialeve në shkallë të gjerë, me shumicë.Renditja e artikullit/njësisë së modelit RSSG04 RSSG06 R...
 • Kapje rrotulluese hidraulike

  Kapje rrotulluese hidraulike

  Kapëse rrotulluese hidraulike, është kapja më e avancuar me një sistem rrotullues që lejon rrotullim 360 gradë për ngritje me më shumë shkathtësi.Përshtatet për të gjitha modelet e ekskavatorëve.Njëcilindri do të jetë i pajisur për ekskavatorë nën 3 tonë dhe cilindra dy cilindra për mbi.Karakteristikë: Projektuar dhe prodhuar me presione ekstreme mbyllëse për të siguruar humbje minimale të ngarkesës dhe hapje më të gjerë të nofullës në klasën e saj, e cila përmirëson produktivitetin e operatorit.Përveç kësaj, me sistemin e veçantë të rrotullimit,...