< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni një pyetje?Na telefononi: +86 13918492477

Kultura e Kompanisë

Ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë

Ransun Bucket është një prodhues dhe tregtar kryesor i aksesorëve të ekskavatorëve dhe ngarkuesve.Ne kemi më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin, shitjen dhe shërbimin e pjesëve të makinave të ndërtimit.

Vizioni ynë: Ne fokusohemi në besimin e menaxhimit të "Cilësia në radhë të parë, reputacioni i rëndësishëm, i bazuar te klientët". Si pronar krenar i kovës RanSun, është e rëndësishme që të vazhdoni të jeni të kënaqur.Çfarëdo lloji të kovës Ransun që zgjidhni, ju gjithmonë zgjidhni për cilësinë dhe do të shihni që një kovë RanSun do t'ju garantojë cilësi.

1
e994e74a
33
b4b35471
T1
22
t4
2333
t5
t3
44
t2