< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni një pyetje?Na telefononi: +86 13918492477

Kovë shkëmbi

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit:Kovë guri ekskavator
 • Kapaciteti:0,01m3-12m3
 • Materiali:Q345B, NM400, Handox400/500 etj
 • Pjesë opsionale:Shirit opsional të veshjes, bllok veshjeje, kënd veshjeje
 • Pesha:50-10,000 kg
 • Tonet e makinerive:Ekskavator 5-100 ton
 • MOQ:1 copë
 • Ngjyrë:Ngjyra origjinale ose sipas kërkesës së klientit
 • Koha e dërgimit:10 ditë pas pagesës
 • OEM:Në dispozicion
 • Garancia:6 muaj
 • Detajet e produktit

  Produktet Përshtatet

  Etiketat e produktit

  Përveç konfigurimit të rregullt, kovat shkëmbore janë me pllaka të përforcuara, mbrojtëse buzësh dhe blloqe rezistente anash për përmirësim.
  Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh).
  Karakteristikë: Materiali me cilësi më të lartë (NM 400, për shembull) mund të personalizohet sipas kërkesave për të ruajtur kapacitetin mbajtës afatgjatë dhe të fortë.
  Zbatimi: Kovat e shkëmbinjve mund të përballojnë punë më të rënda, si p.sh. gërmimi i zhavorrit të fortë të përzier me tokë të fortë, gurë nënfortë ose strall pas shpërthimit, ngarkimit dhe ngarkimit të rëndë.

  Pllakë me trashësi më të trashë dhe pjesë me cilësi më të lartë (dhëmbë, përshtatës, prerëse anësore, mbështjellës dhëmbësh dhe fllanxha).Shtoni pllaka të përforcuara në pjesën e poshtme, shtoni vija të përforcuara në pjesën e përparme të kovës, vendosni një pllakë tjetër mbrojtëse në të dy anët.

  I përshtatshëm për kushtet më të rënda të punës në llojet shkëmbore të dheut dhe punët e prishjes.Formë optimale për të kapur gurë të mëdhenj pa mundim, dizajn shumë i fortë dhe jashtëzakonisht i fortë me çelikun më të qëndrueshëm.Pavarësisht forcave ekstreme të shpërthimit, ai është rezistent ndaj konsumit.

   

  Kovë ekskavator
  Lloji Aftësia Ambienti i punës
  Kovë standarde Pllakë me trashësi standarde dhe pjesë me cilësi të lartë (dhëmbë, përshtatës dhe prerëse anësore) Për aktivitete normale të gërmimit dhe ngarkimit të argjilës, rërës ose materialeve të tjera të buta me pak ose aspak mbeturina ose shkëmbinj të mëdhenj.Forma optimale garanton veti të shkëlqyera gërmimi dhe kapacitet të madh.
  Kovë e rëndë Pllakë më e trashë dhe pjesë me cilësi më të lartë (dhëmbë, përshtatës dhe prerëse anësore).Me pllaka të përforcuara në fund dhe dy grupe pllakash mbrojtëse në të dy anët. Më e fortë se kova e skafës GP, kova HD është për gërmime dhe gërmime më të rënda në tokë të fortë dhe pak shkëmbore.
  I përshtatshëm për - asfaltim, asfalt, thyerje të lehta, aktivitete prishjeje etj.
  Fortësia dhe rezistenca e lejojnë atë të punojë kundër materialeve me forcë të lartë.
  Kovë guri Pllakë më e trashë dhe pjesë me cilësi më të lartë (dhëmbë, përshtatës, prerëse anësore, qefin e dhëmbëve dhe fllanxha).Me pllaka të përforcuara në pjesën e poshtme, vija të përforcuara përpara dhe dy grupe pllakash mbrojtëse në të dy anët. I përshtatshëm për kushtet relativisht të rënda të punës në llojet shkëmbore të dheut dhe punët e prishjes.
  Forma e tij optimale lejon aftësinë për të kapur pa mundim gurë të mëdhenj, dhe çeliku më i qëndrueshëm i jep asaj qëndrueshmëri dhe dizajn jashtëzakonisht të fortë
  Është rezistent ndaj konsumit, përveç rasteve kur është në kushte ekstreme ndërtimi.
  Kovë Rock HD Pllakat dhe pjesët më të trasha (dhëmbë guri, përshtatës, dy anë
  mbrojtëse, mbrojtëse buzësh, bllok anësor rezistent ndaj konsumit, brendësi të veshjeve të përforcuara, mbështjellës të thembra, topa rezistente ndaj konsumit në të dy anët e kovës dhe pllaka rezistente ndaj konsumit në fund).
  Me rezistencë ndaj konsumit dhe forcë më të madhe se kovat e mësipërme, kova me gurë HD i përshtatet kushteve më ekstreme të ndërtimit dhe ka jetëgjatësinë më të gjatë të shërbimit prej disa vitesh.
  Kërkohet në këto punime më poshtë (të përfshira por jo të kufizuara në):
  Aktivitetet e shtrimit, asfaltit, thyerjes së rëndë dhe prishjes

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • MARKA MODELET
  RAST CX130, CX130B, CX135SR, CX17B, CX160B, CX210B, CX225SR, CX240B, CX27B, CX290B
  HITACHI EX27,EX35,EX100,EX120,EX130,EX135,EX200,EX210,EX220,EX230,EX300,EX370,EX400,EX550,EX55UR-3,EX58,EX60-1,EX700,EX5,EX790,EX790Z ZX120,ZX135US,ZX140W-3,ZX160,ZX17U-2,ZX180LC-3,ZX200,ZX210,ZX225,ZX230,ZX240LC-3,ZX250LC-3,ZX270,ZX30,ZX30,ZX30,ZX30,ZX30 ZX450-3,ZX50-2,ZX50U-2,ZX60,ZX600,ZX650-3,ZX60USB-3F,ZX70,ZX70-3,ZX75US,ZX80,ZX80LCK,ZX800,ZX850-3
  JCB 2CX,3C,3CX,4CX,8018,JCB8040
  JOHN DEERE JD120,JD160,JD200,JD240,JD270,JD315SJ,JD330
  KOMATSU PC10,PC100,PC110R,PC120,PC1250,PC130,PC135,PC138,PC150-5,PC160,PC200,PC220,PC228US,PC270,PC228,PC270,PC300,PC500PC,PC500PC,PC500C,PC500C,PC500C
  KUBOTA KU45,KX-O40,KX080-3,KX101,KX121,KX151,KX161,KX41,KX61,KX71-2,KX91,KX61-2S,KX91-3S
  VEMJA 302.5C,303,304,305,307,308,311,312,314,315,320,322,324DL,325,328D,329D,330,330B,330C,330D,30G234,330D
  DAEWOO S015,S035,S130,S140,S175,S180,S210,S220,S225,S280,S290,S300,S320,S330,S340LC-V,S35,S370LC-,S400
  DOOSAN DX27,DX35,DX140,DX140W,DX180LC,DX225LC,DX255LC,DX300,DX340LC,DX420LC,DX480LC,DX520LC,DX55/60R,DX80
  HYUNDAI R110-7,R120W,R130,R140,R145,R15,R16,R160,R170,R180,R200,R210,R220LC,R235,R250,R280R290,R320,R16,R160,R170,R180,R200,R210,R220LC,R235,R250,R280R290,R320,R34,LCR340,LCR340,R320,R340,LCR3 9,R500,R520,R55,R60CR-9,R75-5,R80
  KOBELCO SK025,SK027,SK030,SK032,SK035,SK040,SK045,SK050,SK070,SK075,SK100,SK120,SK125,SK135,SK140,SK170,SK200,SK210,SK220SKSK5,SK210,SK220SK5,SK210,SK220SK, SK320,SK330,SK350,SK400,SK480
  LIEBHERR 922,924
  SAMSUNG SE130LC,SE200,SE210LC,SE280LC,SE350LC
  SUMITOMO SH120,SH125X-3,SH135X,SH160-5,SH200,SH210,SH220,SH225,SH240,SH300,SH450
  VOLVO EC140,EC145C,EC160,EC180C,EC210,EC240,EC290,EC330,EC360,EC460,EC55,EC88,ECR58,ECR88,EW130,EW170,MX135WS/LSW55MX5,MX13,EW170,MX135WS/LSW55MX5,MX1,EW170,MX135WS/LS55,MX1,EW170,MX135WS/LSW55MX5,MX5WS/LS55,MX1 W,SE130LC-3,SE130W-3,SE170W-3,SE210LC-3,SE240LC-3,SE280LC-3,SE360LC-3,SE460LC-3,SE50-3,EC700C
  JUCHAI YC15,YC18-2,YC18-3,YC25-2,YC30-2,YC35,YC45-7,YC55,YC60-7,YC65-2,YC85,YC135
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni