< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni një pyetje?Na telefononi: +86 13918492477

Produktet

 • Heavy Duty Rock Bucket

  Kovë me gurë të rëndë

  Kova e rëndë me gurë, si më e forta në katër kova bazë, është me mbulesa thembra dhe topa rezistente ndaj konsumit për mbrojtjen më të mirë.Madhësia e aplikuar: Kovat e ekskavatorit RSBM janë përshtatur për t'iu përshtatur makinës suaj nga 0.1t-120t.Kemi një përzgjedhje të madhe kovash ekskavatorësh për markat e njohura si CATERPILLAR, HITACHI, HYUNDAI, KOBELCO, CASE, DOOSAN, KOMATSU, KUBOTA, John Deere, LIEBHERR, SAMSUNG, VOLVO, YUCHAI, SANY, LIUGOOOB, J. .Karakteristikë: Me konsum më të madh-...
 • Heavy Duty Bucket

  Kovë e rëndë

  Kovë standarde me bashkëngjitje të avancuara (një prerës tjetër anësor për mbrojtjen e kornizës dhe pllaka rezistente ndaj konsumit për avancim) që i përshtatet punëve që kërkojnë qëndrueshmëri.Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh).Karakteristikë: Pllakat e veshjes më të trasha funksionojnë më mirë se ato të përgjithshme për përdorim më të gjatë.Aplikimi: Kovat e rënda janë për punët që kërkojnë materiale relativisht të forta, të tilla si shtrimi, asfalti, thyerja e lehtë, prishja...
 • Standard Bucket

  Kovë standarde

  Kova GP (propozim i përgjithshëm) i njohur gjithashtu si kovë standarde, është një nga bashkëngjitjet më të zakonshme për ekskavatorët për gërmim dhe ngarkim.Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh).Karakteristikë: Dizajni i ngushtuar rrit thellësinë e kovës, duke krijuar kapacitet ngarkimi më efikas.Dhe gjatë punës, prerëset anësore në secilën anë mund të bëjnë një punë të mirë në mbrojtjen e kornizës.Aplikimi: Kovat GP mund të performojnë mirë në gërmimet e përgjithshme të argjilës...
 • Skeleton Bucket

  Kovë me skelet

  Një kovë e modifikuar me pjesën kryesore të ngarkimit të ndarë nga boshllëqe për të lejuar që copa më të mëdha të substancës të bien, duke shmangur humbjen e kohës duke larguar materialet e panevojshme.Njihet gjithashtu si kova kontrolluese, kova shaker, kova shoshitëse dhe kova renditjeje (ose kova klasifikimi).Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh).Karakteristikë: Së pari, madhësia ose rrjetat brenda mund të personalizohen në hapësirën ideale të klientëve.Së dyti, bashkëngjitjet...
 • Mud Bucket

  Kovë balte

  Gjithashtu një kovë e projektuar posaçërisht pa asnjë dhëmb, kryesisht për pastrimin e vendeve që janë punuar, kështu që pastërtia do të ruhet, dhe kjo është arsyeja pse kjo lloj kovash njihet edhe si kovë pastrimi ose kovë për brumin.Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh).Karakteristikë: a.Teh të dyfishtë do të aplikohen në kovën e baltës me një madhësi më të madhe për të siguruar qëndrueshmëri.b.Në llojin me tehe të dyfishta, bulonat për fiksim mundësojnë konven...
 • Trenching Buckets

  Kova për hapjen e kanaleve

  Kova e gërmimit, e njohur ndryshe si kova e gërmimit ose kova e ngushtë, është një shtojcë e ndërtuar për bërjen e kanaleve në mjedise të caktuara.Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh) Karakteristikë: Me një formë më të ngushtë në krahasim me kova të tjera, një kovë gërmimi mund të funksionojë mirë në disa mjedise të kufizuara pune për të siguruar që ajo të futet thellë në llogore.Përshkrimi i mallit: Shumëllojshmëri gjerësish dhe formash, si trekëndësh dhe trapez, etj. E lartë ...
 • Trapezoidal Bucket

  Kovë trapezoidale

  Kova trapezoidale, e njohur gjithashtu si kovë me hendek V ose kovë V, është emërtuar nga dizajni i cili përmban një pamje trapezoidale.Madhësia e aplikuar: Është për 1 deri në 50 ton në shumicën e rrethanave, por ne mund ta bëjmë atë më të madh për t'iu përshtatur kërkesave të klientëve.Karakteristikë: a.Të dy tehut (të vetëm ose të dyfishtë) dhe tipi i dhëmbëve mund të bëhen për nevoja të ndryshme.b.Pamja unike, gjerësia e sipërme e së cilës është shumë më e gjatë se ajo e poshtme, lejon që kanali ose kanali të kenë madhësi të papërshtatshme dhe formë të drejtë...
 • Excavator Tilt Bucket

  Kovë me pjerrësi të ekskavatorit

  Kovat e pjerrëta RSBM janë projektuar për pastrimin e kanaleve dhe klasifikimin e pjerrët.Kova e pjerrët duket e ngjashme me një kovë standarde të ekskavatorit, me përjashtim të veçorisë së saj të lëkundjes.Dizajni brenda e lejon atë të rrotullohet 90 gradë në total (45 gradë në secilën anë).Madhësia e aplikuar: Përshtatet me ekskavator 1 deri në 50 ton.(Mund të personalizohet për tonazh më të madh).Karakteristikë: a.Zorrat që mbështesin rrotullimin janë të organizuar në njërën anë për të siguruar që nuk do të ndërhyjnë në asnjë funksion.b.valvulat opsionale ...
 • Excavator Rake

  Eskavator Rake

  Rake, Është një shtojcë me dhëmbë në anën e përparme për fshirjen e mbeturinave të gjata ose të mëdha të mbetura në tokë.Madhësia e aplikuar: Është për 1 deri në 50 ton në shumicën e rrethanave, por ne mund ta bëjmë atë më të madh për t'iu përshtatur kërkesave të klientëve.Karakteristikë: Rake mund të funksionojë më së miri në shtyrjen dhe rrafshimin e materialeve të mbetura në tokë.Bazuar në këtë punë, ai përshtatet kudo ku kërkon aftësi fshirjeje dhe pastrimi.Pasi të kryhen të gjitha projektet, asgjë nuk i përshtatet pastrimit të tokës më shumë se një grabujë.Një...
 • Excavator Manual Grapple

  Manuali i ekskavatorit Grapple

  Grapple është një pajisje ngritëse që varet nga hapja dhe mbyllja e nofullës, zvarritja dhe shkarkimi i materialit me shumicë.Ndahet në një kapëse mekanike dhe hidraulike.Kapaku i drurit të ekskavatorit ka dy nofulla, anët e majta dhe të djathta, dy deri në pesë kthetra ose edhe më shumë, duke punuar në të dy anët e hapjes dhe duke u mbyllur për të kapur materialin, në formë si dy pirunë, siç quhet "Mbërthyes i ekskavatorit të pirunit".“Është një pajisje me nofull për kapjen dhe ngritjen e objekteve nga toka.I pershtatshem per te gjithe ekskavatoret mo...
 • Hydraulic Rotating Grapple

  Kapje rrotulluese hidraulike

  Kapëse rrotulluese hidraulike, është kapja më e avancuar me një sistem rrotullues që lejon rrotullim 360 gradë për ngritje me më shumë shkathtësi.Përshtatet për të gjitha modelet e ekskavatorëve.Njëcilindri do të jetë i pajisur për ekskavatorë nën 3 tonë dhe cilindra dy cilindra për mbi.Karakteristikë: Projektuar dhe prodhuar me presione ekstreme mbylljeje për të siguruar humbje minimale të ngarkesës dhe hapje më të gjerë të nofullës në klasën e saj, e cila përmirëson produktivitetin e operatorit.Përveç kësaj, me sistemin e veçantë të rrotullimit,...
 • Sorting Grab

  Renditja Grab

  Karakteristikat kryesore: 1) Përdorimi i çelikut të pllakave mangani Q345, forcë e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit.2) Kunja është bërë prej çeliku të aliazhuar 42CrMo, me kalim vaji në prapanicë, forcë të lartë dhe rezistencë të mirë.3) Motor rrotullues i ardhur nga Zvicra.4) Cilindri i vajit miraton tubin honing, vulën e vajit HALLITE të importuar, ciklin e shkurtër të punës dhe jetëgjatësinë.Aplikimi: Të gjitha llojet e operacioneve të ngarkimit dhe shkarkimit ose trajtimit të materialeve në shkallë të gjerë, me shumicë.Renditja e artikullit/njësisë së modelit RSSG04 RSSG0...
 • Rotating Screening Bucket

  Kovë rrotulluese e ekranit

  Siç tregon emri, ky lloj kovash kombinon ekranin (që i referohet rrjetave brenda) dhe rrotullimin (për shkak të formës së daulles).Madhësia e aplikuar: Për shkak të karakteristikave të larta teknike, kjo kovë i përshtatet madhësive relativisht më të mëdha.Karakteristikë: a. Hapësira e rrjetave mund të rregullohet në 10*10mm për minimumin dhe 30*150mm për maksimum.b.Dizajni i kazanit të ekranit, i paraqitur me rrotullues, lejon kovën të rrotullohet me shpejtësi të lartë në mënyrë që të sitë substancat e panevojshme jashtë.Aplikacion...
 • Compaction Wheel

  Rrota e ngjeshjes

  Rrota e ngjeshjes së kazanit për ekskavator Siç tregohet në emër, është për ngjeshjen e papastërtive në kanale për të krijuar një sipërfaqe të fortë.Lloji i daulles është emëruar për ngjashmërinë e tij me një daulle me këmbë jastëk.Madhësia e aplikuar: Aplikim i gjerë për ekskavator 1 deri në 50 tonë (Mund të jetë më i madh për të personalizuar) Karakteristikë e veçantë: Dizajni i kazanit shmang humbjen e fuqisë për shkak të depërtimit të materialit të shkaktuar nga thellësia e madhe e materialit gjatë punës.Veçori: Lidhje çeliku me cilësi të lartë, Bosht aliazh me forcë të lartë.Materiali...
 • Excavator Manual Thumb

  Manuali i ekskavatorit Thumb

  Gërmuesit janë në gjendje të ngrenë sasi të mëdha objektesh të rënda, por si dora juaj, ata kanë nevojë për diçka për të mbajtur ngarkesën, një gisht të madh.Kemi dy lloje të gishtit të madh të ekskavatorit: mekanik dhe hidraulik;Gishtët e mëdhenj hidraulikë ndahen në gishtin e madh të saldimit, pin-on dhe lidhjes progresive.Gishtat e ekskavatorit RSBM janë disa nga më të mirat në bashkëngjitjet e ekskavatorit dhe mund të ofrojnë gishta pas shitjes për të gjitha markat kryesore të ekskavatorëve nga makinat 1 ton deri në 50 tonë.Karakteristikat më të mëdha të t...
 • Hydraulic Thumbs

  Gishti i madh hidraulik

  Gërmuesit janë në gjendje të ngrenë sasi të mëdha objektesh të rënda, por si dora juaj, ata kanë nevojë për diçka për të mbajtur ngarkesën, një gisht të madh.Gishtat e ekskavatorit RSBM janë disa nga më të mirat në bashkëngjitjet e ekskavatorit dhe mund të ofrojnë gishta pas shitjes për të gjitha markat kryesore të ekskavatorëve nga makinat 1 ton deri në 50 tonë.Këndi i kontrollit hidraulik të gishtit të madh është më fleksibël se gishti i madh teknik.Saldimi në gishtin e madh krahasohet me gishtin tjetër hidraulik, nuk ka nevojë të matet madhësia e ekskavatorit, ju...
 • Slab Buckets

  Kova me pllaka

  Me një dizajn të veçantë për mbajtje, një kovë me pllaka është me pamje të përgjithshme të hollë dhe një pllakë të lakuar të poshtme e cila ndryshon nga kova e zakonshme e gërmimit.Madhësia e aplikueshme: Për shkak të specialitetit të saj, madhësia e saj e aplikueshme duhet të fillojë nga 12 ton.Karakteristikë: Së pari, pamja e saj e hollë garanton që pllakat të përshtaten në mënyrë perfekte pa rënë për shkak të gjerësisë së tepërt.Së dyti, me një formë të lakuar, mund të mbante fort pllakën pa u rrëzuar pllakë nga bala...
 • Mechanical Concrete Pulverizer

  Pulverizues mekanik i betonit

  Pulverizuesi mekanik është një lloj makine që shtyp materialin e prishur midis njërës nofulla fikse dhe tjetrës në lëvizje për të zvogëluar madhësinë e grimcave dhe për të ndarë hekurin nga materiali tjetër.Përshtatet me ekskavatorë 1 deri në 50 tonë (Mund të jetë më i madh për të personalizuar).Karakteristikë: Pulverizuesit rrotullues të prishjes janë të ndërtuar nga çeliku me detyrë të rëndë që ofron qëndrueshmëri dhe forcë në të cilat mund të mbështeteni.Aplikimi: Me një dizajn të efektshëm dhe aftësi të fuqishme rrotullimi, një pluhur mekanik ...
 • Hydraulic Pulverizer

  Pulverizues hidraulik

  Ky lloj pluhuri, i cili përmban një sistem hidraulik brenda i cili e bën atë të konceptuar si i pari dhe kryesori për prishjen e betonit dhe armaturës, është versioni i përmirësuar i tipit mekanik.Pulverizuesi hidraulik përbëhet nga trupi, cilindër hidraulik, nofulla e lëvizshme dhe nofulla fikse.Sistemi hidraulik i jashtëm ofron presion hidraulik për cilindrin hidraulik për të bërë nofullën e lëvizshme dhe nofullën fikse të hapur dhe të mbyllur për të arritur efektin e shtypjes së objekteve.Përshtatet me ekskavatorë prej 1 deri në 50 tonë (...
 • Excavator Hydraulic Shear

  Qethje hidraulike eskavator

  Qethja hidraulike, e njohur gjithashtu është një pajisje që mund të arrijë hapjen dhe mbylljen nga nofulla për të arritur prerjen.Madhësia e aplikuar: Mund të aplikohet për të gjitha llojet e markave kryesore të ekskavatorëve nga 1 deri në 50 ton.Karakteristikë: Tehu në anën e përparme nuk është vetëm me jetëgjatësi të gjatë shërbimi për të përballuar disa projekte të vështira, por është gjithashtu i zëvendësueshëm për të mbajtur prerje të shpejtë dhe efikase si gjithmonë.Veçoritë: a. Tërhiqni dizajnin e grepit përpara dhe pas për të shkëputur trungjet nga toka ose për t'i rrotulluar ato për...
123Tjetra >>> Faqe 1/3