<img height = "1" width = "1" style = "display: askush" src = "https://www.facebook.com/tr?id=259072888680032&ev=PageView&noscript=1" />
Keni nje pyetje Na telefononi: +86 13918492477

Kovë grapple

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit: Kovë hidraulike
 • Kapaciteti: 0,01m3-12m3
 • Materiali: Q345B, NM400, Handox400 / 500 etj.
 • Pesha: 50-10,000KG
 • Ton makinerish: Ekskavator 5-100 ton
 • Ngjyrë: Ngjyra origjinale ose si kërkesë e klientit
 • Koha e dërgimit: 10 ditë pas pagesës
 • OEM: Në dispozicion
 • Garancia: 6 muaj
 • MOQ: 1 copë
 • Detaje të Produktit

  Përshtatet produkti

  Etiketat e produkteve

  Një kovë e ndarë në 2 pjesë, duke përfshirë një nofull të lidhur me pjesën kryesore për të krijuar hapje dhe mbyllje, duke e bërë kovën të përshtatshme në marrjen e materialeve.

  Madhësia e aplikuar: Kostume nga ekskavatori 1 deri në 50 tonë. (Mund të personalizohet për tonazh më të madh).
  Karakteristikë: Të lidhur me një menteshe, 2 pjesët mund të krijojnë një funksion të ngjashëm me nofullën që siguron që materialet të mbahen fort dhe të largohen në një mënyrë sa më efikase dhe të kursimit të energjisë.

  Karakteristikat dhe përfitimet:

  Materialet: Pllakë aliazhi me rezistencë të lartë dhe pllakë me forcë të lartë që vishet WH60A, WH60C. NM400, HARDOX450. Të gjitha materialet e bëjnë kovën të bëhet më rezistente ndaj konsumimit.
  1. Përdorimi i çelikut mangan Q345B / NM400, rezistencë të lartë dhe rezistencë ndaj konsumit;
  2. Boshti i kunjit miraton çelik aliazh 42CrMo me kalimin e vajit të integruar, forcë të lartë dhe rezistencë të mirë;
  3. Cilindri i vajit miraton gypin e gërryerjes dhe vulën e vajit, me një periudhë të shkurtër pune dhe jetë të gjatë shërbimi;

  Opsionale:

  Zorrë të shpejtë;
  Valvul i sigurt.

  Aplikimet:

  Kova e rrëmbyesit të ekskavatorit është përdorur gjerësisht në porte, impiantet e çelikut, termocentralet, anijet dhe impiantet e trajtimit të mbeturinave. Mund të përshtatet gjithashtu për vinça kullë, vinça anije, shkarkues anijesh, vinça udhëtimi dhe lloje të tjera vinça. Kova e kapjes përdoret kryesisht në pastrimin, lëvizjen dhe për më të rëndësishmën, organizimin e materialeve për përgatitje para themelimit në vendet e ndërtimit.


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 •  

  Markë Modele
  RAST CX130, CX130B, CX135SR, CX17B, CX160B, CX210B, CX225SR, CX240B, CX27B, CX290B, CX31B, CX330B, CX350B, CX36B, CX460, CX50B, CX250B, CX250B, CX460, CX50B, CX210B
  HITACHI EX27, EX35, EX100, EX120, EX130, EX135, EX200, EX210, EX220, EX230, EX300, EX370, EX400, EX550, EX55UR-3, EX58, EX60-1, EX700, EX750, EX75, EX80U, EX90, ZX110, ZX120, ZX135US, ZX140W-3, ZX160, ZX17U-2, ZX180LC-3, ZX200, ZX210, ZX225, ZX230, ZX240LC-3, ZX250LC-3, ZX270, ZX30-U2, ZX330, ZX150, ZX35, ZX35 ZX450-3, ZX50-2, ZX50U-2, ZX60, ZX600, ZX650-3, ZX60USB-3F, ZX70, ZX70-3, ZX75US, ZX80, ZX80LCK, ZX800, ZX850-3
  JCB 2CX, 3C, 3CX, 4CX, 8018, JCB8040
  JOHN DEERE JD120, JD160, JD200, JD240, JD270, JD315SJ, JD330
  KOMATSU PC10, PC100, PC110R, PC120, PC1250, PC130, PC135, PC138, PC150-5, PC160, PC200, PC220, PC228US, PC270, PC300, PC360, PC400, PC450, PC550, PC650, PC1000, PC1200
  KUBOTA KU45, KX-O40, KX080-3, KX101, KX121, KX151, KX161, KX41, KX61, KX71-2, KX91, KX61-2S, KX91-3S
  CATERPILLAR 302.5C, 303, 304, 305, 307, 308, 311, 312, 314, 315, 320, 322, 324DL, 325, 328D, 329D, 330, 330B, 330C, 330D, 330E, 330GL, 336D, 345, 345CL , 345F, 350, 416, 420, 428
  DAEWOO S015, S035, S130, S140, S175, S180, S210, S220, S225, S280, S290, S300, S320, S330, S340LC-V, S35, S370LC-, S400
  DOOSAN DX27, DX35, DX140, DX140W, DX180LC, DX225LC, DX255LC, DX300, DX340LC, DX420LC, DX480LC, DX520LC, DX55 / 60R, DX80
  HYUNDAI R110-7, R120W, R130, R140, R145, R15, R16, R160, R170, R180, R200, R210, R220LC, R235, R250, R280R290, R320, R35, R350, R360, R380, R420, R4LC- R4 9, R500, R520, R55, R60CR-9, R75-5, R80
  KOBELCO SK025, SK027, SK030, SK032, SK035, SK040, SK045, SK050, SK070, SK075, SK100, SK120, SK125, SK135, SK140, SK170, SK200, SK210, SK220, SK225SR-2, SK235SRLC, SK250, SK300 SK320, SK330, SK350, SK400, SK480
  LIEBHERR 922,924
  SAMSUNG SE130LC, SE200, SE210LC, SE280LC, SE350LC
  SUMITOMO SH120, SH125X-3, SH135X, SH160-5, SH200, SH210, SH220, SH225, SH240, SH300, SH450
  VOLVO EC140, EC145C, EC160, EC180C, EC210, EC240, EC290, EC330, EC360, EC460, EC55, EC88, ECR58, ECR88, EW130, EW170, MX135WS / LS, MX175WS, MX225LS, MX255LS, MX255LS W, SE130LC-3, SE130W-3, SE170W-3, SE210LC-3, SE240LC-3, SE280LC-3, SE360LC-3, SE460LC-3, SE50-3, EC700C
  YUCHAI YC15, YC18-2, YC18-3, YC25-2, YC30-2, YC35, YC45-7, YC55, YC60-7, YC65-2, YC85, YC135
  Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

  Kategoritë e produkteve